Не показывает изображения? - используй VPN!




[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: Hunter  
Форум » Закрытые форумы » Архив » Вижити Львов (Группа львовских выживальщиков "Вижити Львов")
Вижити Львов
D0kДата: Вторник, 04.06.2013, 06:44 | Сообщение # 16
Новичек
Группа: Проверенный
Сообщений: 4
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
+1 почти со Львова. Николаев.
 
KoljanДата: Вторник, 04.06.2013, 08:20 | Сообщение # 17
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
точку збора в разі БП на західних рубежах для вас пропоную : або медову печеру, або чортові скали, або бомбосховище за пожарним інститутом.!!! обирайте. я часто до Львова їзджу, а раптом БП застане біля Львова чи у місті, до своїх у Києві далеченько буде, а от з вами можна буде зістикуватися!

Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
D0kДата: Вторник, 04.06.2013, 20:52 | Сообщение # 18
Новичек
Группа: Проверенный
Сообщений: 4
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
пропоную : або медову печеру, або чортові скали, або бомбосховище за пожарним інститутом.!!!

Це зі сторони Винників. Ще ні разу там не був, тому за інфу дякую. Можна буде якось організувати оглядини цих місць. Я ж доїзджаю з Миколаївського р-ну так що кращий варіант - Кінг крос = море продуктів, спорядження, не погана підземна стоянка. Просторне приміщення, якщо щось і буде розвалюватися - то тільки стіни, а стеля легка і нічим серйозним не грозить.
2. ЛАЗ - попереднє місце роботи, наскільки я зараз знаю, то закрилося і не працює. Навалу мародерів там чекати не прийдеться. Поряд продуктовий ринок. а з другої сторони Персенківка - "Штурм". Навпроти - випускають якісь газети - отже буде чим зігрітися.
3. Липівка - закинуте бомбосховище після 2-гого пп. Також планую туди навідатися.
... треба знайти точку в районі Рясне 2.
 
LSDДата: Четверг, 09.01.2014, 19:40 | Сообщение # 19
Новичек
Группа: Проверенный
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Львів +1

Добавлено (09.01.2014, 19:40)
---------------------------------------------
Львів по моєму мертвий help

 
Форум » Закрытые форумы » Архив » Вижити Львов (Группа львовских выживальщиков "Вижити Львов")
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:
   пользователи за сегодня: