Не показывает изображения? - используй VPN!




[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: Hunter  
Форум » Расслабуха » Флудилка » Обороноздатність країни
Обороноздатність країни
serg13Дата: Среда, 14.08.2013, 10:28 | Сообщение # 16
Активист форума
Группа: Тролль
Сообщений: 181
Награды: 5
Репутация: 2
Статус: Offline
Kolian. Відкрито ніхто вводити війська не буде.Вони будуть заздалегідь розміщені на наших військових базах,як це було у Василькові під час Померанчової революції.Своєї армії в нас вже майже нема.
А тепер те,що я бачив і чув наприкінці грудня революції:
Треба було мені віддати футболки з логотипом клієнту навпроти червоного входу в Київський універ.Під'їхали,стоїмо,чекаємо.Поперед нами стоїть два автобуси.Біля них прогулюються молоді хлопці у формі нашого омона.Дехто з них розмовляють з місцевими жителями.Звісно,що з дівчатами.Скомандували посадку і хлопчики заходять у автобуси.Останній повертається до дівчат та каже :
"Девочки,приезжайте к нам в Красноярск"
Так що у відкриту не треба вводити якісь війська,достатньо їх перевдягнути у нашу форму.І такі хлопчики будуть дуже дієві,особливо проти нашого населення.


Сообщение отредактировал serg13 - Среда, 14.08.2013, 10:34
 
ForestДата: Среда, 14.08.2013, 14:58 | Сообщение # 17
Гуру форума
Группа: Центр управления БП
Сообщений: 626
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата (Змій)
і через 1-2 покоління залишается від країни тільки мін. кількість слухняних рабів.

Очень точная формулировка в конце.


Всем доверяю, кроме чертей что сидят в тех, кому я доверяю.
 
ЗмійДата: Понедельник, 19.08.2013, 01:58 | Сообщение # 18
Легенда форума
Группа: Практик
Сообщений: 1245
Награды: 3
Репутация: 10
Статус: Offline
Koljan, озвучував сумніви, що російська армія розвалюється:



пошукав інфу про нього-цитую:
Соболев Виктор Иванович родился 23 февраля 1950 года в г. Краснодаре. Окончил Бакинское высшее общевойсковое командное училище имени Верховного Совета Азербайджанской ССР в 1971 году, Военную академию имени М.В. Фрунзе и Военную академию Генерального штаба ВС РФ. Прошел должности от командира мотострелкового взвода до заместителя командующего армией. С 2002 года – заместитель командующего ОГВ (с) на Северном Кавказе. 2003-06 гг. командующий 58-й армией Северо-Кавказского военного округа.
С 2006 года главный военный советник посольства России в Индии. Покинул пост по достижении предельного возраста в декабре 2010 года.


Вже т.з. не якогось фотографа, котрий гуляє по стратегічному об'єкту і робить фото, а думка офіцера(не якогось ротного, котрий далі своєї в/ч і не знає толком) який усього 3 роки по тому, займав високі посади... Хоча я все одно впевнений що армію кремль руйнує не просто так, напевно має якийсь козир у рукаві, бо грошей у них вистачає, хоч і крадуть безбожно.


Не бійся якщо ти 1, бійся якщо ти 0.
 
Форум » Расслабуха » Флудилка » Обороноздатність країни
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск:
   пользователи за сегодня: