Не показывает изображения? - используй VPN!




[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Hunter  
Форум » Расслабуха » Флудилка » Лекція А.І.Фурсова
Лекція А.І.Фурсова
ЗмійДата: Пятница, 16.08.2013, 22:54 | Сообщение # 1
Легенда форума
Группа: Практик
Сообщений: 1245
Награды: 3
Репутация: 10
Статус: Offline
Не зовсім в руслі виживання, але допоможе у розумінні політичної ситуації в світі.
В темі лекції є те що я намагався донести в цій темі, на прикладі США, а саме чому США виводить свої війська з Близького Сходу-використовуючі слова лектора- "для створення ситуації керованого хаосу", як менш затратний(в порівнянні з війною) і більш ефективний інструмент, досягнення цілей...
Не одноразово згадується "Болдерберський клуб" і "Світовий уряд"...Є мова, навіть про скорочення населення Землі, правда плани уряду РФ скромніші- не 0.5 міл. як у Болдерберського клубу, а 3 міл....
Обговорюється криза Еврозони і підйом Германії(підсилення націоналістичних рухів по всій Европі, як протидія мультикультуралізму, і навіть офіційне відновлення друку "Майн кампф").
Знищення середнього класу...
Пропаганда серед молоді, ієрархічної системи правління, для того щоб вони легше прийняли "корпоратикратию" як нову форму правління, що прийде на зміну демократії...

Частина 1

Частина 2

частина 3

Раджу виділити 2 години і прослухати лекцію всім, особливо деяким "монархістам", котрі не впускають можливості облити брудом певну країну і її політику, при цьому активно "ллють воду, на млини" тієї самої країни, "Новому порядку", тощо. Той факт, що ваша група активно залучає молодь, не хоче купувати зброю і впевнений популяризує(серед цієї молоді) певні ідеї... наводить на запитання -ви часом не фінансуєтесь "госдепом США"? Я радий що натрапив на цю лекцію, бо її проводить РОСІЙСЬКИЙ вчений (історик і політолог), це не публікація де журналісти перекручують зміст, чей вчений неодноразово був виведений в 100 найкращіх вчених року (виводились самими вченими, а не "інтернет голосуванням" чи за протекцією кремля). Тож звинуватити мене в тому що то псевдовчений, що він не свою дисципліну розглядає, чи те що він "бЄндЄровц" не вдастся.


Не бійся якщо ти 1, бійся якщо ти 0.
 
Форум » Расслабуха » Флудилка » Лекція А.І.Фурсова
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
   пользователи за сегодня: