Не показывает изображения? - используй VPN!




[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: Hunter  
Форум » Расслабуха » Флудилка » Добрый VS Масе (и все что прицепом)
Добрый VS Масе
ForestДата: Среда, 20.11.2013, 20:18 | Сообщение # 16
Гуру форума
Группа: Центр управления БП
Сообщений: 626
Награды: 3
Репутация: 5
Статус: Offline
Цитата Mace ()
Играться в выживание и готовится к нему-разные вещи. Создавать видимость и подобие я тоже не собираюсь.

О, очень правильно сказано. Подписываюсь под каждым словом.
Там есть ещё и другой подтекст, но о нём промолчу чтоб не накалять.


Всем доверяю, кроме чертей что сидят в тех, кому я доверяю.
 
ЗмійДата: Среда, 20.11.2013, 20:18 | Сообщение # 17
Легенда форума
Группа: Практик
Сообщений: 1245
Награды: 3
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Bryce_Anders ()
Любопытно, почему же ты ходил на марш УПА?

Цитата Bryce_Anders ()
Цитата Змій ()
Моя бабця була членом УПА а обидва моїх діда воювали в ЧА. Тож вшанування пам'яті моєї бабці то злочін?

Семейные дела и проблемы - это сугубо личный вопрос.

ти неуважний чі спеціально робиш вигляд що непобачів що цитував мою відповідь?
Цитата Bryce_Anders ()
Не потому ли что поддерживаешь идеи этого движения?

Я підтримую "движение" з визнання УПА як силу що боролася за свободу України. Я поважаю їх подвиг.
Цитата Bryce_Anders ()
Или там русофобией и не пахнет?

Не пахне. Ми взагалі про один і тойже марш говоримо? Бо я був на тому що був на честь Української Повстанської Армії а вони ніякого відношення до русофобів чі русофілів не мають.
Цитата Mace ()
К слову на открытии сезона этого года я тебя не видел.

Яке відкриття сезону? Я в ліс хожу по кілька разів на місяць і мені байдуже ЯКИЙ то місяць. Якщо ти про перший вихід в цьому році- ось ]тема з першого ВІДКРИТОГО виходу в цьому році. мене ти там впізнаєш, чи забув як я виглядаю?
Цитата Mace ()
В отличие от тебя я не бегаю из одного рака мозга в другой, не перекрашиваюсь подобно лисице и не перехожу на другой язык из-за смешных причин.

Поясни що це за потік свідомості. Ти про що тут взагалі верзеш? Українською мовою я спілкуюсь з дитинства, то мова моїх батьків... Те що я в розмові з тобою переходив на російську, то було давно, я тоді ще підозрював що люди що не говорять українською, то можуть погано її розуміти, тож старався покращити комунікації, тепер я переходжу на іноземні мови тільки у спілкуванні з тими хто 100% не розуміє української тобто з іноземцями а сзх тими хто живе в Україні- і так зрозуміють. Але до чого тут перефарбовування і ракі мозку між якими я начебто бігаю? Мені цікаво про що ти.

Добавлено (19.11.2013, 19:21)
---------------------------------------------
Цитата Mace ()
Больше группы выживальщиков ЧН не существует!

Це я давно знаю. Дивно що ви стільки протримались, бо концепт групи виживальщіків, де вони збираються відбирати зброю у мінтів після БП ... я тобі одразу сказав що це не життєздатна модель. Помятаєш скільки ми з тобою сперечалися, коли ти мені це видав? Кух тобі це теж казав, але ти був незламним і не хтів нас слухати.
Цитата Mace ()
Играться в выживание и готовится к нему-разные вещи. Создавать видимость и подобие я тоже не собираюсь.К слову с выживанием я не завязал.

? Зброю ти не купуєш, бо віриш що відбереш її у мінтів, запас їжі не створюєш бо з нею важко бігти з міста, в лісі ти не ночуєш бо "часу немаєш", ЗКП ти не створюєш бо КЗ начебто якійсь скіт найшли і хтось з них там хату купив... Важко "зав'язати" з тим що ти ще не "розв'язував". :D

Цитата Mace ()
А про чип в мозгах.

а слабо почитати по тім посиланням що я дав(наводиш мишку на текст що виділений жовтим і правою кнопкою миші клікаєш)


Не бійся якщо ти 1, бійся якщо ти 0.

Сообщение отредактировал Змій - Вторник, 19.11.2013, 19:43
 
MaceДата: Среда, 20.11.2013, 20:18 | Сообщение # 18
Активист форума
Группа: Модератор
Сообщений: 203
Награды: 1
Репутация: 4
Статус: Offline
Цитата Змій ()
? Зброю ти не купуєш, бо віриш що відбереш її у мінтів, запас їжі не створюєш бо з нею важко бігти з міста, в лісі ти не ночуєш бо там холодно і темно, ЗКП ти не створюєш бо КЗ начебто якійсь скіт найшли і хтось з них там хату купив... Важко зав'язати коли ти ще не розв'язував.


Ты стал моей подружкой что так уверенно пишешь о том что у меня да как?))) Однако! Нежданчик! :D
 
ЗмійДата: Среда, 20.11.2013, 20:18 | Сообщение # 19
Легенда форума
Группа: Практик
Сообщений: 1245
Награды: 3
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Mace ()
Ты стал моей подружкой

Тільки в твоїх вологих мріях.


Не бійся якщо ти 1, бійся якщо ти 0.
 
MaceДата: Среда, 20.11.2013, 20:19 | Сообщение # 20
Активист форума
Группа: Модератор
Сообщений: 203
Награды: 1
Репутация: 4
Статус: Offline
Цитата Змій ()
Тільки в твоїх вологих мріях.


Спы сухэнько! ;)


Сообщение отредактировал Mace - Вторник, 19.11.2013, 19:47
 
ЗмійДата: Среда, 20.11.2013, 20:19 | Сообщение # 21
Легенда форума
Группа: Практик
Сообщений: 1245
Награды: 3
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Mace ()
что у меня да как?)))

Я пам'ятаю наші розмови, твої плани... Ти відмовлявся піти на виходи навіть коли я тебе особисто запрошував, сам не ходив бо зайнятий... Помятаєш я тебе запросив на стрільбище поїхати ти сказав що зброї не маєш, я ще тобі запропонував з моєї постріляти... звідси і висновки що ти не відмовився від своїх фантазій, що озвучував на початку нашого знайомства. Сумніваюсь що ситуація змінилася, а твій рівень підготовки підвищився.


Не бійся якщо ти 1, бійся якщо ти 0.

Сообщение отредактировал Змій - Вторник, 19.11.2013, 20:06
 
Bryce_AndersДата: Среда, 20.11.2013, 20:19 | Сообщение # 22
Житель форума
Группа: Проверенный
Сообщений: 139
Награды: 1
Репутация: 6
Статус: Offline
Цитата Змій ()
Ми взагалі про один і тойже марш говоримо?


Будь уверен. Про один и тот же марш 14 октября сего года.

Цитата Змій ()
Бо я був на тому що був на честь Української Повстанської Армії а вони ніякого відношення до русофобів чі русофілів не мають.


Значит ты скорее всего заткнул уши либо просто не хотел слышать, о чём общаются окружающие, какие лозунги выкрикивают, и т.д.


Идее пуля не страшна!
 
ДобрыйДата: Среда, 20.11.2013, 20:19 | Сообщение # 23
Ветеран форума
Группа: Практик
Сообщений: 280
Награды: 5
Репутация: 2
Статус: Offline
Голосом доктора Ливси "Ну здравствуйте, друзья!!!!" Вот не заходил несколько дней в сеть и такое пропустил. Тут, грят, Форест утверждал, что Добрый имеет ещё несколько ников и сам себя поддерживает. Чудная версия. Расширю её. Ник "Форест" - это тоже мой продукт. Я его создал, чтобы сконцентрировать всю присущую мне глупость в один образ и с ним идейно бороться путём легкого троллинга без пенетрации.

Теперь по пунктам. Вспомнилось отличное резюме "спорить с православнутым фанатиком, это всё равно, что играть в шахматы с вороной, она разметает все фигуры, насрёт на доску и полетит к своим хвастаться победой". Применимо и к руцкамиравцам.

1. Мася - ты уже разок спрыгнул с моего джентельменского предложения прикрываясь "не будем портить Присту выход". Я тогда по просьбе некоторых товарищей перестал настаивать, но это был довольно тупой съезд, ибо есть ещё места, где нет Приста. Предложение в силе. Таких деганов нужно наказывать не только стёбом.
2. Брюсик, как я за тобой соскучился. А куда пропал великий гуру змееборцев и апологет беззубого нищенствования по грязным местам Европы Вольфрамчик? Весь яд вылил, запас восстанавливает? Горячий ему привет. У меня времени сейчас стало меньше, но на вас, пятиколонщиков, всегда выделю.
3. Чистое небо жаль. Вано - потрясающе остроумный человек, жаль, что давно не заходит и не появляется на выходах. Не знаю, что он там нашёл общего с таким дурнем как девочка Мася. Загадка.
4. По дальней авиации - таки да. Это уже прошлый век. Ракета всё решает. Кстати, авианосцы и подлодки - это в первую очередь стартовые площадки для межконтинентальных балл. ракет, а потом уже аэродромы с пушками и носители торпед. Змий, спасибо за сравнение с паровозами - лучше не придумаешь.
5. Насчёт Спирита - я не шибкий авиазадрочер, и не претендую на истину, но гугл говорит, что сделали их всего 21 штутку, минус 1 разбившийся. Применялся в Югославии и Ливии. Капец какой дорогой - 2 млдр штука, капец, какой нежный. Эксперты говорят, что весь этот проект был больше пиарным и понтовым. Тем паче, что новые радары таки видят их, а струю выхлопа тепловизоры секут на раз два. Вообщем, стартегическим его можно назвать только по дальности перелёта и грузоподъёмности. И Змий прав - боевое дежурство "Медведей" и "стратосверных крепостей" не на земле, а в небе. Так что это всё пережитки прошлого. Бляха, скоко топлива сожгли за холоднуй войну....
 
ЗмійДата: Среда, 20.11.2013, 20:19 | Сообщение # 24
Легенда форума
Группа: Практик
Сообщений: 1245
Награды: 3
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Bryce_Anders ()
Значит ты скорее всего заткнул уши либо просто не хотел слышать, о чём общаются окружающие, какие лозунги выкрикивают, и т.д

А може ти просто видаєш бажане за дійсне? В мене слух нормальний. Там були гасла антікомуністичні, а от антиросійськіх небуло. Чи ти вважаєш що комунізм це хвороба суто російська? Змушений тебе засмутити- є комуністичне бидло і в Україні і в США, і навіть в Німеччині чи Японії. Тож ототожнювати це гасло з Росією чи з росіянами-недоречно. Я припускаю що серед десятка тисяч людей, що прийняли участь у заході і знайшлася певна кількість русофобів, можливо в колонні що розтягнулася більше ніж на кілометр, десь звучали антиросійські заклики, тільки непотрібно через них, на всіх хто приймав участь, ярлики вішати. Я як і більшість хто там був, не є русофобами.


Не бійся якщо ти 1, бійся якщо ти 0.

Сообщение отредактировал Змій - Вторник, 19.11.2013, 22:05
 
KoljanДата: Среда, 20.11.2013, 20:19 | Сообщение # 25
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
О, про Руский мир почалося. Улюблена тема)))
Він має бути Руським а не Руским, якщо вже так із центром в Києві, а не десь в хацапетовці, де керують сумнівні лиця із Кауказу. Он пів Моски обписали вже своїм "КАУКАЗ СИЛА" і бізнес вже тримають огогого. Це говорить лише про одне - останні рубежі оборони словян (яких ітак було мало на півночі) впали. Тепер Руский мир асоціюється лише з Кауказ сила, як це не сумно звучить(
Паровози як і Б-52 тримають в якості музейних експонатів, то ітак ясно. І впринципі, як я вже казав для крайнього випадку. Адже той таки паровоз може відіграти певну роль у війні.

Добавлено (20.11.2013, 16:11)
---------------------------------------------
А взагали хлопцив з русского мира шкода. вони то за якусь ідею йдуть, а то всьо виявляється комерція і нічого більше. таким чином і хочуть маніпулювати людьми, та робити з вільних людей рабів.
і взагалі не розумію до чого тут в Україні русский мир. вон на титулці фонду рускомирного написано конкретно :"Фонд «Русский мир» и Российская академия образования будут сотрудничать в сфере популяризации русского языка и литературы, культуры народов России, поддержки программ изучения русского языка в Российской Федерации и за рубежом."
Ну так хай створюють квартали російські, накшталт китайських в америці. подивимося хто там жити захоче)


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
Bryce_AndersДата: Среда, 20.11.2013, 20:20 | Сообщение # 26
Житель форума
Группа: Проверенный
Сообщений: 139
Награды: 1
Репутация: 6
Статус: Offline
Цитата Koljan ()
А взагали хлопцив з русского мира шкода

А можно узнать что означает этот термин. Лично мне не понятно. Растолкуйте. Что значит "хлопцы из русского мира"? И если уж есть такие, то думается есть и хлопцы из украинського мира, верно?


Идее пуля не страшна!

Сообщение отредактировал Bryce_Anders - Среда, 20.11.2013, 18:41
 
serg13Дата: Среда, 20.11.2013, 20:20 | Сообщение # 27
Активист форума
Группа: Тролль
Сообщений: 181
Награды: 5
Репутация: 2
Статус: Offline
Можу трошки допомогти.Хлопців з Українського миру не існує.Є народ-українці,які живуть в Україні приблизно 2000 років.
Колись нас називали росами а трохи пізніше русинами.
А хлопці руського миру це нащадки угро-фінів і татарів,дуже зомбовані (зовсім трохи із словянскою кров'ю),які вважають,що вони пішли з великої імперії Масковії або країни Моксель (це по європейським назвам).
Країні Моксель десь приблизно 600-800 років.Це потолок.
Так оці руські зомбі-хлопчики хочуть (по вказівкам згори)вкрасти і присвоїти нашу історію.Бо в країні Моксель своєї історії нема.Коли мої пращури билися із загарбниками,ті ховалися в хащах.
І такіх хлопчиків-п'ятиколонників досить багато в Україні.Їх вирощують у мусульманській столиці під назвою Москва.Пізніше буде назва Масквабад або Кауказма.
 
MaceДата: Среда, 20.11.2013, 23:20 | Сообщение # 28
Активист форума
Группа: Модератор
Сообщений: 203
Награды: 1
Репутация: 4
Статус: Offline
Хм, а к чему эта тема? Народ повеселить или клоунаду устроить? Интересный подход. Мои +100500 инициатору.
 
KoljanДата: Четверг, 21.11.2013, 01:03 | Сообщение # 29
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
Koljan,
Цитата Bryce_Anders ()
А можно узнать что означает этот термин. Лично мне не понятно. Растолкуйте. Что значит "хлопцы из русского мира"?

а що тут не зрозумілого? є люди, які розуміють, що українська нація самобутня, а є хлопці, що живуть надією про повернення батюшкі царя чи ще когось там з брата нашого північного. я ж особисто нічого проти не маю ні проти росії, ні проти америки, ні проти там якоїсь африканської країни, доки вони не лізуть з своїми каками до мене в країну. Так, вам не почулосяґ. саме до мене, і до моїх рідних та друзів, які хочуть, щоб Україна сама творила своє майбутнє і відповідала за нього теж сама. Бо тут взяти будь-що, то якщо результат негативний, то українці винні, а якщо позитивний, то звісно ж велика єдина молодчага))) взяти ту ж ВВВ. Українців куди більше загинуло ніж росіян. А чому? правильно, бо з чурок - ніякі вояки!

Добавлено (21.11.2013, 01:03)
---------------------------------------------
ладн. давайте назад до Б-52! що там нового чути по цій темі?


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
ЗмійДата: Четверг, 21.11.2013, 01:30 | Сообщение # 30
Легенда форума
Группа: Практик
Сообщений: 1245
Награды: 3
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата Mace ()
Хм, а к чему эта тема?

Тема була "Звоночки" і там йшло обговорення статті, факти що там наводились руйнувало ілюзії декого. Тому ці люди (через відсутність аргументів на користь своїх ілюзій) почали переходити на особистості, тож модератор переніс ту єрунду сюди, щоб не засирати тему. Тепер зрозуміло?


Не бійся якщо ти 1, бійся якщо ти 0.
 
Форум » Расслабуха » Флудилка » Добрый VS Масе (и все что прицепом)
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:
   пользователи за сегодня: