Не показывает изображения? - используй VPN!




[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Hunter  
Форум » Смежные темы с выживанием » Игры - тактические и не только » Хардбол це те, що вам треба =) (Команда ЗАГРАД готова вам це довести =))
Хардбол це те, що вам треба =)
TrioДата: Понедельник, 17.06.2013, 21:58 | Сообщение # 1
Новичек
Группа: Практик
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
привіт всім камрадам-виживальщикам!
пишу це тут, тому що вірю, що серед виживальщиків знайдуться небайдужі до хардболу як серед хардболістів трапляються виживальщики.
Київська хардбольна команда З.А.Г.Р.А.Д. завжди готова прийняти в себе гостей з ціллю обміну цікавим досвідом, який може бути корисним і для нас, і для вас.
адже хардбол і виживальництво має дуже багато спільного, а тому запрошуємо всіх охочих долучатися до наших тренувань, вступати в команду, приводити друзів (але при цьому не залишати виживальництво, очевидно)

розкажу трохи, що ж являє собою хардбол.
всі ви напевно чули про такі військово-тактичні ігри як страйкбол, пейнтбол.хардбол дуже на них схожий, хоча і відрізняється декількома особливостями.
зброя в хардболі пневматична.саме так, але не поспішайте лякатися - все насправді абсолютно безпечно, якщо дотримуватися правил безпеки.далеко не вся пневматична зброя може бути допущена до використання у грі. існує суттєве обмеження за якого до гри допускається лише ті види, які мають швидкість вильоту кулі (вагою 0.5 гр) до 180 м/с, або шарика (вагою 0.23 гр) до 160 м/с.

всі з вас напевно в дитинстві грали в войнушку.хардбол - це найкращий спосіб згадати дитинство, але вже на дорослому рівні. тут ви побачите штурми висоти, зачистку будівель, виконання складних квестів, постійну потребу уникати снайперів та добре маскуватися.

Техніка безпеки в хардболі дуже серйозна.жоден вид зброї не допускається до гри без попередньої перевірки на хронографі (заміряє швидкість кулі). жоден гравець не допускається до гри без належного міцного одягу, який би покривав кожен міліметр шкіри в кілька шарів. також боєць повинен мати маску. зазвичай це посилена пейнтбольна маска із закритими щілинами від куль.
отже, бачите, що все цлком безпечно і абсолютно не боляче. це також набагато дешевше ніж той же страйкбол, бо ми не гонимося за точними репліками зброї і одягу. маска зі всіма необхідними доробками коштує менше 200 гривень, а старі джинси, думаю, є вдома у кожного =)
перевагою хардболу є прицільна дальність стрільби.в пейнтболі прицільна дальність близько 15 метрів, в страйкболі може досягати 20. у нас в хардболі ми можемо впевнено стріляти бійцю в голову на 50-60 метрах, попасти в людину можливо і на більших відстанях

отже, якщо ви хочете цікаво провести час із своїми друзями, познайомитися з людьми, близькими до вас по духу, відчути адреналін бою та кайф від точного пострілу на великій відстані, приходьте на тренування комнди ЗАГРАД. ми завжди раді новачкам і готові надати зброю та захист для початківців.

наш сайт:http://zagrad.at.ua/ ,там є форум, де можна поставити питання і обов"язково оперативно отримати відповідь.до речі, форум тієї ж системи, що і цей сайт, а тому реєстрація не потрібна.
наша нова група в контакті:http://vk.com/zagradteam
група нова (їх менше доби) (хоча команді вже десь 6 років), але розвивати ми її плануємо активно,тож долучайтеся.
 
KoljanДата: Вторник, 18.06.2013, 09:02 | Сообщение # 2
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
нормально написав, підтверджую, що хардбол цікава штука, але звісно не для всіх, бо вимагає від гравця великої витривалості. В повному спорядженні доволі важко грати особливо влітку - дуже спекотно.

Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
ДобрыйДата: Вторник, 18.06.2013, 13:07 | Сообщение # 3
Ветеран форума
Группа: Практик
Сообщений: 280
Награды: 5
Репутация: 2
Статус: Offline
Полночи читал ваш форум. Если толстых берёте, то +1.

Есть ГАМО испанская с доделками 320 м/с (уже знаю, что не катит). Есть пиштоль Вальтер. Не знаю скорости. Аммуниции и доспехов разных много, правда железяки 15,16 век. Для совсем харда есть Винчестер помпа 12 калибр и СКС в полном фуле.) Стреляю много.

Бегать и драться по жаре и в железе привычен - 13 лет реконструкторского стажа. Рост 184, вес 110 (пару месяцев назад было 115), 32 года. Промазать в меня трудно. Когдато много лет занимался ВБИ, в 20 лет получил чёрный пояс по Тхэ-Квон-До, потом начал играть в орлянку и покатился. Сейчас вот выкатываюсь обратно в форму ибо стыдно перед сыном - он уже заявил, что хочет живот, как у папы.

Некоторые руцкомирские жители этого форума отмечают мою повышенную говнистость, куцый или отсутсвуюший интеллект. Вообщем, сволочь редкая. Считаю нужным предупредить.
 
KoljanДата: Вторник, 18.06.2013, 13:13 | Сообщение # 4
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
))) якщо б тебе не знав особисто, то можливо таку самокритику сприйняв би серйозно)))
я собі запишу, +1)))


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
TrioДата: Вторник, 18.06.2013, 15:04 | Сообщение # 5
Новичек
Группа: Практик
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Добрый, приходь.будемо раді
 
ДобрыйДата: Четверг, 27.06.2013, 02:27 | Сообщение # 6
Ветеран форума
Группа: Практик
Сообщений: 280
Награды: 5
Репутация: 2
Статус: Offline
Спасибо! Мой номер есть у Аске. Жаль на выходе ДГО не обсудил с ним ближайшее ваше мероприятие. Я буду отсутствовать дей 10 в Киеве. Но как вернусь - с удовольствием поучаствую.
 
TrioДата: Четверг, 23.10.2014, 00:22 | Сообщение # 7
Новичек
Группа: Практик
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
апну темку чи що)))
 
Форум » Смежные темы с выживанием » Игры - тактические и не только » Хардбол це те, що вам треба =) (Команда ЗАГРАД готова вам це довести =))
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
   пользователи за сегодня: