Не показывает изображения? - используй VPN!




[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форума: Hunter  
Форум » Расслабуха » Флудилка » Холивар о ущемлении русского языка в Украине (Плачтесь здесь)
Холивар о ущемлении русского языка в Украине
ЗмиеборецДата: Пятница, 19.04.2013, 16:44 | Сообщение # 46
Житель форума
Группа: Практик
Сообщений: 135
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Змій, Для особо "свидомых" объясняю ещё раз: тебе, Змий я отвечать более не буду, ввиду полного отсутствия у тебя культуры ведения дискуссии.

На аспида и василиска наступиши, и попереши льва и змия.
 
ЗмійДата: Пятница, 19.04.2013, 17:03 | Сообщение # 47
Легенда форума
Группа: Практик
Сообщений: 1245
Награды: 3
Репутация: 10
Статус: Offline
Знову безпідставні звинувачення і протиріччя самому собі. Я не вмію вести дискусію, бо апелюю до фактів, замість того щоб як ти фантазіями жонглювати? Знову ярлик навісив, на мене... А головне:
Цитата (Змиеборец)
Для особо "свидомых" объясняю ещё раз: тебе, Змий я отвечать более не буду

Не знаю, коли ти сказав що набудеш зі мною вести дискусію, але ти це робиш. Тож відповідати за свої слова ти теж нен навчений... Сумно, дуже сумно.
Стосовно відповіді мені- не напружуйся. Просто ти кинув безпідставні звинувачення, але як за звичай грунт під нього не підвів і я про це тобі зауважив. Культурна дискусія, це коли співрозмовники не кидаються безпідставними звинуваченнями а зважують кожне слово... Якщо ти нафантазував образу, то приведи конкретний уривок і дай роз'яснення, щоб зрозуміло було, де твоя чергова фантазія, а де факт.


Не бійся якщо ти 1, бійся якщо ти 0.

Сообщение отредактировал Змій - Пятница, 19.04.2013, 17:07
 
Форум » Расслабуха » Флудилка » Холивар о ущемлении русского языка в Украине (Плачтесь здесь)
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поиск:
   пользователи за сегодня: