Не показывает изображения? - используй VPN!




[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форума: Hunter  
Форум » Закрытые форумы » Архив » Флуд с темы Обороноздатність країни
Флуд с темы Обороноздатність країни
volframДата: Вторник, 13.08.2013, 00:04 | Сообщение # 16
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
куда уж мне,Змий, до твоего высокого,на уровне дупы, полета мысли,до мощи и убедительности твоих аргументов :D

предупреждён-значит вооружён

Сообщение отредактировал volfram - Понедельник, 12.08.2013, 21:06
 
serg13Дата: Вторник, 13.08.2013, 00:04 | Сообщение # 17
Активист форума
Группа: Тролль
Сообщений: 181
Награды: 5
Репутация: 2
Статус: Offline
volfram та Forest.Читаючи ваші фрази,здається,що вам років по п'ятнадцять і історію в школі ви не вчили а навчилися срати на ганзі.Стільки лайна,скільки залишається на форумі після вас,нормальна людина аж ніяк не висере.Будь ласка,ідіть на ганзу,там таких полюбляють.З повагою.
 
volframДата: Вторник, 13.08.2013, 00:04 | Сообщение # 18
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата (Змій)
По данным Союза комитетов солдатских матерей, в 1994—1996 годах в Чечне погибло около 14 тыс. военнослужащих

Змий,т.наз. комитет солдатских матерей является ИНОСТРАННЫМ АГЕНТОМ и финансируется госдепом США.Это заангажированный источник.Удивительно,что они не приводят цифры в миллионы убитых.Про источники со стороны боевиков я вообще молчу,каждый из них (по их словам) убил по 100,нет по 200 федералов и сбил по крайней мере 5 вертолетов армии РФ одной левой рукой
:D
Цитата (serg13)
volfram та Forest.Читаючи ваші фрази,здається,що вам років по п'ятнадцять і історію в школі ви не вчили а навчилися срати на ганзі.Стільки лайна,скільки залишається на форумі після вас,нормальна людина аж ніяк не висере.Будь ласка,ідіть на ганзу,там таких полюбляють.З повагою.

никогда в жизни не был на ганзе.Что это за хрень?Если ты имеешь что-то возразить -пожалуйста,приводи свои аргументы.Если сказать по теме нечего-не лезь в спор.Как-то так


предупреждён-значит вооружён
 
serg13Дата: Вторник, 13.08.2013, 00:05 | Сообщение # 19
Активист форума
Группа: Тролль
Сообщений: 181
Награды: 5
Репутация: 2
Статус: Offline
У вас нема ніяких аргументів.До вас я ставився ввічливо.Ваше відношення до співбесіди,не робить вам честі.
Ганза це збройний форум,де частина людей,розмовляє так самісінько,як ви.
 
ЗмійДата: Вторник, 13.08.2013, 00:05 | Сообщение # 20
Легенда форума
Группа: Практик
Сообщений: 1245
Награды: 3
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата (volfram)
Змий,т.наз. комитет солдатских матерей является ИНОСТРАННЫМ АГЕНТОМ и финансируется госдепом США

Ти всюди бачиш руку "крававого Запада"! Ти вказав вікіпедію і порадив з нею ознайомитись, я це зробив і навів вказані там ціфри-все одразу вікіпедія то лайно, комітет-запроданці і взагалі шпіони. знову вбив в вікіпедію про комітет, навожу данні:
"В 1988 году была отменена отсрочка от призыва на военную службу для студентов высших учебных заведений. Результатом стали волны протестов, митингов и пикетов 1989 года, инициаторами и организаторами которых стали матери, чьи сыновья-студенты были призваны в армию. Итогом стало возвращение 17 600 студентов, которые вернулись на год раньше из армии и смогли продолжить прерванное обучение[3].
В апреле 1991 года прошла учредительная конференция Общероссийской общественной организации «Комитет солдатских матерей России» с участием депутатов Верховного Совета СССР. Председателем организации была избрана Мария Ивановна Кирбасова[3]..."
Глибока вербовка у "кровавого Запада" вдалось завербувати росіянку, під час "железного занавеса" щоб вона вела підривну діяльність... до речі шукав не тільки на вікіпедії-жодного згадування про фінансування "госдепом", може на кауказ-центр про це пишуть але не хтілось вигадувати пошукові запити шоб саме на тому сайті гугл шукав...хоча гугл то теж шпійонська контора і фінансуется з "гоздепа", тож мабуть спеціально приховали цю інфу.
Важко мабуть тобі жити, гей паради розгонять, навкруги одні шпіони і запроданці...


Не бійся якщо ти 1, бійся якщо ти 0.
 
volframДата: Вторник, 13.08.2013, 00:05 | Сообщение # 21
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Змий,ты хотя бы иногда задумывайся над тем что пишешь.1988-89 годы это разгар перестройки,Горбачев сдает страну янки,выводит войска из Восточной Европы,официально объявлено окончание "холодной войны".Какой ещё железный занавес,о чем ты?Впрочем,как показывает история,спецслужбы вербуют агентов влияния при любых занавесах.Я понимаю,тебе приятно читать о бесчисленных убитых москалях,вот только источник больно сомнительный.Ты бы еще Новодворскую процитировал-та ещё "совесть нации" :D
а вот что пишет википедия...
В 2005, 2007, 2008, 2009 году Союз КСМР (союз комитетов солдатских матерей России) получил финансовую поддержку от Национального фонда США за демократию и Государственного департамента США в размере от 50 000 до 60 000 долларов за год.
не поленись,дочитай статью в вики до конца :D


предупреждён-значит вооружён

Сообщение отредактировал volfram - Вторник, 13.08.2013, 00:06
 
KoljanДата: Вторник, 13.08.2013, 08:33 | Сообщение # 22
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
Хлопці, та про що ви тут говорити, всі знають, що спочатку був Київ, а потім була Москва, яка заздрила Києву у всіх відношеннях, постійно йому підсирала, здавала, словом всіляко намагалася нагадити. Ви мені тут розповідаєте про те, що від України нічого б не залишилося, а я ж вам кажу що Русь була велика. Русь це й була Україна, коли Росією навіть непахло. Вот ви мені тут про доблесть Росіян розповідаєте, а я в цьому сумніваюся, адже історично доведено, що коли Київ захлинався від монголо-татарських орд, північ від них лише відкупалася і дивилася як її братній сусід загинається. Візьмемо навіть на сотні років пізніше: і що ми бачимо - те саме, так звані північні брати знову "приходять нам на допомогу", фашистам на поталу пів України віддали, а лише тоді го в контр наступ ( при тому що без українських полководців сумнівно чи СРСР переміг би). а десятком років перед тим що - брати нам геноцид влаштували. Хороші такі брати, нічого не скажеш. Коли вигідно - то ми брати, давайте допомагати один одному, а коли ні, то давайте там якось самі, а ми вам ще й нагадимо та добьємо. А сьогодні що? Газ брати нам дорожче ніж стратегічним ворогам з Європи продають. Тьфу... Роки йдуть, а оті брати наші ніяк не змінюються. Та ще й кричать що їх в нас гноблять після всього що вони для нас зробили. В інших країнах їх би явно братами не називали.

Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
volframДата: Вторник, 13.08.2013, 10:03 | Сообщение # 23
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
спочатку був Київ, а потім була Москва,

а ещё раньше был Вавилон-и что из того?
Цитата (Koljan)
Русь це й була Україна,

интересно,знал ли об этом варяг Рюрик,княгиня Ольга (была родом из-под Пскова),Нестор-летописец?Муром (откуда был родом богатырь Илья Муромец),Новгород (где княжил Ярослав Мудрый)-это всё тоже Украина и украинцы?В какой летописи ты это прочёл,Колян?
Цитата (Koljan)
адже історично доведено, що коли Київ захлинався від монголо-татарських орд, північ від них лише відкупалася і дивилася як її братній сусід загинається.

ты что-нибудь слышал о феодальной раздробленности Киевской Руси?О том,что ,например,черниговские князья постоянно враждовали с князьями киевскими и ходили в походы на Киев,кстати,приглашая за компанию половцев?
Цитата (Koljan)
Газ брати нам дорожче ніж стратегічним ворогам з Європи продають.

ну так не нравится,покупайте газ в Катаре.Ющенко вообще предлагал топить соломой. :) А почему РФ должна спонсировать страну,которая стремится в ЕЭС и НАТО,ставит памятники Бандере и Шухевичу?Америка ,например,не спонсирует Кубу,принципиально с ней не торгует-и ничего,никто не возмущается

Добавлено (13.08.2013, 10:03)
---------------------------------------------
Цитата (Koljan)
В інших країнах їх би явно братами не називали.

Бандеровец русскому не брат


предупреждён-значит вооружён

Сообщение отредактировал volfram - Вторник, 13.08.2013, 10:12
 
KoljanДата: Вторник, 13.08.2013, 10:18 | Сообщение # 24
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
русскіє для Росії, україці для України. Це ж елементарно. Щоправда українські росіяни непотрібні Росії, от вони і товчуться на Україні=)
Про князів - окрема розмова. Вони в основному були варягами, я кажу про народ. З варягів припливало то кілька сот чоловік і все. а в нас тут же були ті, хто жили постійно.

Цитата (volfram)
ну так не нравится,покупайте газ в Катаре.А почему РФ должна спонсировать страну,которая стремится в ЕЭС и НАТО,ставит памятники Бандере и Шухевичу?Америка ,например,не спонсирует Кубу-и ничего,никто не возмущается

а чому вона має спонсорувати країни НАТО в такому випадку, а не братський народ свій любимий?

Добавлено (13.08.2013, 10:15)
---------------------------------------------
Виходить що Україна для Росії більший ворог ніж захід??? Це сумно чути...
Тому то Україна й не може вибрати між Росією і Європою, бо що одне що друге лише чикає моменту аби підкакати)))

Добавлено (13.08.2013, 10:18)
---------------------------------------------

Цитата (volfram)
Бандеровец русскому не брат

підтримую, бо перші боролися за відродження національних традицій, створення незалежної держави, а другі потурали імперіалізму, який використовував всі методи в боротьбі з інкаомислячими, не щадив ні дітей, ні жінок, а часом навіть своїх найвідданіших прихильників навіть нищив через фобію розвалу.


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
serg13Дата: Вторник, 13.08.2013, 10:21 | Сообщение # 25
Активист форума
Группа: Тролль
Сообщений: 181
Награды: 5
Репутация: 2
Статус: Offline
У всьому світі національність це іменник.Наприклад:німець,японець,українець.
У світі всьго одна штучно утворена нація."руский"це належність до чогось.Ти чий ? Я "руский"
Мабуть із-за цього ця "нація" так біситься.
 
volframДата: Вторник, 13.08.2013, 10:24 | Сообщение # 26
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
русскіє для Росії, україці для України

одна нация,один фюрер,один рейх.А татар,молдаван,русских,евреев,живущих в Украине-их как,по твоему,Колян,в расход?Или всех принудительно одеть в вышиванки и заставить возлагать цветы к памятникам Бандере?
Цитата (Koljan)
Про князів - окрема розмова. Вони в основному були варягами, я кажу про народ. З варягів припливало то кілька сот чоловік і все. а в нас тут же були ті, хто жили постійно.

Эво как!Так значит в Новгороде,Смоленске,Пскове,Суздале,Полоцке и Тьмутаракани жили украинцы?Эдакие с висячими усами и в вышиванках?Говорили на мове и ненавидели москалей?Прикольно.Претендует на научное открытие.Как это летописцы и историки просмотрели такой вопиющий факт? :D


предупреждён-значит вооружён
 
KoljanДата: Вторник, 13.08.2013, 10:31 | Сообщение # 27
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
я казав що я ненавиджу москалів? ні! я казав що треба всіх передягти у вишиванки? ні! я казав що когось там треба кидати кудись? ні! Я казав що когось треба до чогось змушувати?
Я кажу що потрібно поважати країну в якій живеш, а не гадити на неї постійно і розповідати про якісь свої імперіалістичні погляди. Ти працюєш? працюєш напевно Вольфрам. Податки куди платиш? В Росію? Якщо ні, то ти для РФ лише хохол і вона тебе ще першого кине в розхід за потреби...


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))

Сообщение отредактировал Koljan - Вторник, 13.08.2013, 10:31
 
volframДата: Вторник, 13.08.2013, 10:31 | Сообщение # 28
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
, бо перші боролися за відродження національних традицій, створення незалежної держави, а другі потурали імперіалізму, який використовував всі методи в боротьбі з інкаомислячими, не щадив ні дітей, ні жінок, а часом навіть своїх найвідданіших прихильників навіть нищив через фобію розвалу.

зато бандеровци были гуманистами в белых перчатках.Поедь в Польшу,расскажи об этом полякам.Погугли в нете "волынская резня",посмотри фото замученных бандеровцами детей,женщин стариков
"все жители,поддерживающие советскую власть,должны уничтожаться.Не запугиваться,а физически уничтожаться.Ничего если в ходе освободительной борьбы погибнет половина населения Украины...",-это из приказа Романа Шухевича.Вызнай героев! facepalm


предупреждён-значит вооружён
 
KoljanДата: Вторник, 13.08.2013, 10:33 | Сообщение # 29
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
Ахахаха, ти звідки впав? Польща фактично визнала що волинська різня була здійснена польськими бандформуваннями! до чого там бендерівці? хоча були спроби імперіалістів їх туди привязати і сперти то всьо на них!

Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
volframДата: Вторник, 13.08.2013, 10:34 | Сообщение # 30
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
Я кажу що потрібно поважати країну в якій живеш,

а я тебе отвечаю,что не надо галичанскую точку зрения навязывать всей остальной Украине.Не тебе меня учить как Родину любить и каких героев чтить


предупреждён-значит вооружён
 
Форум » Закрытые форумы » Архив » Флуд с темы Обороноздатність країни
  • Страница 2 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:
   пользователи за сегодня: