Не показывает изображения? - используй VPN!




[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форума: Hunter  
Форум » Закрытые форумы » Архив » Флуд с темы Обороноздатність країни
Флуд с темы Обороноздатність країни
KoljanДата: Вторник, 13.08.2013, 10:37 | Сообщение # 31
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
я думаю що такий наказ вигадали російські імперіалісти, щоб приховати правду.

Добавлено (13.08.2013, 10:37)
---------------------------------------------

Цитата (volfram)
а я тебе отвечаю,что не надо галичанскую точку зрения навязывать всей остальной Украине.Не тебе меня учить как Родину любить и каких героев чтить

в такому випадку про що ми тут говоримо? не тобі мене вчити імперіалістичним поглядам на життя, однобоким і сумним.


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
volframДата: Вторник, 13.08.2013, 10:38 | Сообщение # 32
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
Польща фактично визнала що волинська різня була здійснена польськими бандформуваннями

польский сенат признал волынскую резню этнической чисткой с признаками геноцида,а ОУН-УПА преступной организацией.
http://korrespondent.net/ukraine....enocida
Колян,врать нехорошо


предупреждён-значит вооружён
 
KoljanДата: Вторник, 13.08.2013, 10:39 | Сообщение # 33
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
моя точка зору не Галицька, а українська! навідмінно від твоєї проросійської.

Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
volframДата: Вторник, 13.08.2013, 10:40 | Сообщение # 34
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
я думаю що такий наказ вигадали російські імперіалісти, щоб приховати правду.

...и под дулом пистолета заставили Шухевича его подписать :D


предупреждён-значит вооружён
 
KoljanДата: Вторник, 13.08.2013, 10:43 | Сообщение # 35
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
Колян,врать нехорошо

а я й не брехав. з чого це ти взяв? довгий час у змі повідомлялося про те, що я казав стосовно різні.
А взагалі що тут говорити, якщо як я вже казав, одні з одного боку гадять а інші з іншого. Звісно ж Україна не може стати сильною державою.

Добавлено (13.08.2013, 10:42)
---------------------------------------------

Цитата (volfram)
...и под дулом пистолета заставили Шухевича его подписать

все може бути, вони ще не до таких підлих методів вдавалися.

Добавлено (13.08.2013, 10:43)
---------------------------------------------

Цитата (Koljan)
все може бути, вони ще не до таких підлих методів вдавалися.

вдамся до твоєї тактики - типу якщо незнаєш що відповісти, так перевести в жарт або припустити щось!


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
volframДата: Вторник, 13.08.2013, 10:43 | Сообщение # 36
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
моя точка зору не Галицька, а українська

Колян,считать свою точку зрения единственно правильной и обязательной для всех на Украине-нескромно.Есть огромное количество людей,которые не согласны с тобой и пани Фарион.И ты это знаешь.Думаю,на этой оптимистичной ноте нашу дискуссию пора заканчивать.Чао!


предупреждён-значит вооружён
 
KoljanДата: Вторник, 13.08.2013, 10:45 | Сообщение # 37
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
Всеодно свідомі Українці добре розумію політичні процеси в державі і їм не затьмариш очі всякою фігнею. А підручникам історичним, взагалі вірити не можна, бо писали їх савдепи, причому переписували як хотіли!

Добавлено (13.08.2013, 10:45)
---------------------------------------------

Цитата (volfram)
Чао!

Бувай.


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
volframДата: Вторник, 13.08.2013, 10:53 | Сообщение # 38
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
А взагалі що тут говорити, якщо як я вже казав, одні з одного боку гадять а інші з іншого. Звісно ж Україна не може стати сильною державою.

Не грусти,Колян,эта картинка тебя,я надеюсь,утешит :D

Прикрепления: 3218282.jpg (62.0 Kb)


предупреждён-значит вооружён
 
KoljanДата: Вторник, 13.08.2013, 10:58 | Сообщение # 39
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
не красиво прощатися, а потім ще щось кидати в догонку.
ну і тобі тоді на, взбодрися :D
Прикрепления: 3234352.jpg (67.9 Kb)


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))

Сообщение отредактировал Koljan - Вторник, 13.08.2013, 11:23
 
volframДата: Вторник, 13.08.2013, 11:10 | Сообщение # 40
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
предпочитаешь в Эуропу?Эти "парни" вас ждут там с нетерпением.Отинтегрируют-мало не покажется... :D



ДАВАЙ К НАМ,В ЕВРОПУ,ПРОТИВНЫЙ! :D
Прикрепления: 5330200.jpg (86.3 Kb)


предупреждён-значит вооружён

Сообщение отредактировал volfram - Вторник, 13.08.2013, 14:35
 
KoljanДата: Вторник, 13.08.2013, 11:22 | Сообщение # 41
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
може це трохи й не відноситься до теми, але флудилка вона й в африці флудилка. почитате цей матеріал з показниками
http://texty.org.ua/pg....ajiny_i

адже як відомо, держава починається з сім'ї, і де вона міцніша і сильніша, там і є держава, тобто все ж Західна і Центральна Україна має більше прав на диктування національних ідей. Якщо Росія не прийме кардинальних мір, то рано чи пізно вся Україна стане Українською)))

Добавлено (13.08.2013, 11:12)
---------------------------------------------
Цитата (volfram)
предпочитаешь в Эуропу?Эти парни вас ждут с нетерпением...

ололо, не бреши, я казав, що Європа так як і Росія = підсирання, тому я не вибираю з двох зол, я вибираю лише Україну!

Добавлено (13.08.2013, 11:15)
---------------------------------------------

Добавлено (13.08.2013, 11:22)
---------------------------------------------

Прикрепления: 9356385.jpg (51.3 Kb)


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))

Сообщение отредактировал Koljan - Вторник, 13.08.2013, 11:16
 
volframДата: Вторник, 13.08.2013, 14:32 | Сообщение # 42
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
одні з одного боку гадять а інші з іншого. Звісно ж Україна не може стати сильною державою.

22 года Украина независима,признана ООН,есть флаг,герб и гимн.А всё равно-кто-то мешает.Вот полякам,почему-то, никто не мешает-живут себе не жалуются.Румынам не мешают.Даже маленькой гордой Латвии никто не мешает-треть населения спокойно себе разбежалась на заработки-и не жужжат.А свидомым украинцам постоянно кто-то (или что-то ;) ) мешает!
Плохому танцору может помочь хороший хирург... :D

Добавлено (13.08.2013, 14:32)
---------------------------------------------

Цитата (Koljan)
А підручникам історичним, взагалі вірити не можна, бо писали їх савдепи, причому переписували як хотіли!

...и летописям,кстати,тоже.Нестор-летописец был,по твоей логике,агентом НКВД-почему он ничего не написал в "Повести временных лет" про Украину и споконвичну боротьбу гордых укров-ориев с клятыми москалями? :D


предупреждён-значит вооружён

Сообщение отредактировал volfram - Вторник, 13.08.2013, 14:10
 
ЗмійДата: Вторник, 13.08.2013, 14:32 | Сообщение # 43
Легенда форума
Группа: Практик
Сообщений: 1245
Награды: 3
Репутация: 10
Статус: Offline
Цитата (volfram)
Змий,т.наз. комитет солдатских матерей является ИНОСТРАННЫМ АГЕНТОМ и финансируется госдепом США

Ти всюди бачиш руку "крававого Запада"! Ти вказав вікіпедію і порадив з нею ознайомитись, я це зробив і навів вказані там ціфри-все одразу вікіпедія то лайно, комітет-запроданці і взагалі шпіони. знову вбив в вікіпедію про комітет, навожу данні:
"В 1988 году была отменена отсрочка от призыва на военную службу для студентов высших учебных заведений. Результатом стали волны протестов, митингов и пикетов 1989 года, инициаторами и организаторами которых стали матери, чьи сыновья-студенты были призваны в армию. Итогом стало возвращение 17 600 студентов, которые вернулись на год раньше из армии и смогли продолжить прерванное обучение[3].
В апреле 1991 года прошла учредительная конференция Общероссийской общественной организации «Комитет солдатских матерей России» с участием депутатов Верховного Совета СССР. Председателем организации была избрана Мария Ивановна Кирбасова[3]..."
Глибока вербовка у "кровавого Запада" вдалось завербувати росіянку, під час "железного занавеса" щоб вона вела підривну діяльність... до речі шукав не тільки на вікіпедії-жодного згадування про фінансування "госдепом", може на кауказ-центр про це пишуть але не хтілось вигадувати пошукові запити шоб саме на тому сайті гугл шукав...хоча гугл то теж шпійонська контора і фінансуется з "гоздепа", тож мабуть спеціально приховали цю інфу.
Важко мабуть тобі жити, гей паради розгонять, навкруги одні шпіони і запроданці...


Не бійся якщо ти 1, бійся якщо ти 0.
 
KoljanДата: Вторник, 13.08.2013, 16:04 | Сообщение # 44
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (volfram)
Плохому танцору может помочь хороший хирург...

не хочу тебе ображати, але в даному випадку "танцору мешают такие как ты" із своїми проросійськими поглядами. І тут не хірург допоможе, а як я вже кидав зсил зверху на міцну родину - демографічна ситуація (прошу підкреслити - мова не йде про геноцид, який українцям постійно влаштовувала Росія, а про те, що такі от руські украйонці (які не потрібні ні своїм ні чужим і самі курсу чіткого не бачать) просто вимруть самі собою. Матінка природа сама все прекрасно розуміє, тому комусь вона дає багато дітей, а комусь не дає ніодної. вот ти кажеш що ніхто нікому не заважає, так правильно, а кому та Румунія треба? ще й після вступу в НАТО. Росія то вже туда точно не полізе, заачкує однозначно))). А от Україні не дають зробити власний вибір, бо вона багато кому цікава.

Добавлено (13.08.2013, 16:00)
---------------------------------------------
Вольфраме, от ти тут кажеш бендерівці і т.д. наштовхуючи на думку що вони нацисти там якісь, а сам говориш про росіян і Росію як вищих, кращих, сильніших... гм... десь я про таке вже читав. Не Гітлер часом так казав про німців? Крім того ти от кажеш про наших сусідів, а сам не є росіянином, громадянство то мабуть в тебе українське? так ти мені зараз про душу російську розповідати почнеш? будьмо реалістами, росіяни українським росіянам не поможуть і плювали вони на них згори, бач до чого схід неньки довели, села вимирають, народжуваність зменшується, смертність збільшується, за їх подачки заводи і шахти продаються і закриваються. Гарно ж вони допомагають своїм на території іншої держави, діаспора прям))

Добавлено (13.08.2013, 16:04)
---------------------------------------------
Ти от смієшся з того що я про Русь велику розповідав, про неандертальців мол згадав, а в самого то ідеологія мабуть на історії построєна? не можна так, та й не красиво воно якось...


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
volframДата: Вторник, 13.08.2013, 16:06 | Сообщение # 45
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
не хочу тебе ображати, але в даному випадку "танцору мешают такие как ты" із своїми проросійськими поглядами.

а я и не обижаюсь.Честный ответ достоин уважения.А что касается помех-я и мои товарищи мешал и будем мешать бандеровцам установить на Украине фашистский режим.Фашизм не пройдет!No pasaran!
Ну а кто кого-это уж как Бог управит.Демографическую ситуацию ведь можно менять по-всякому.Твои единомышленники из УПА вон как её изменили на Волыни-поляки до сих пор вспоминают. facepalm В любом случае спорить с тобой было приятно-культурно,вежливо,без переходов на личности.Все бы так спорили,без оскорблений и обвинений опонента в гомосятине,как делают некоторые жлобы на нашем форуме.


предупреждён-значит вооружён
 
Форум » Закрытые форумы » Архив » Флуд с темы Обороноздатність країни
  • Страница 3 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:
   пользователи за сегодня: