Не показывает изображения? - используй VPN!




[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 5 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форума: Hunter  
Форум » Закрытые форумы » Архив » Флуд с темы Обороноздатність країни
Флуд с темы Обороноздатність країни
KoljanДата: Среда, 14.08.2013, 19:14 | Сообщение # 61
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (Змиеборец)
Я просто не могу смотреть на ту чушь, которую ты (кстати на брубершафт не пили вроде) тут излагал

"чуш" мені задається в тебе в голові, якщо любиш Росссссію, то давай гайда туди попрацюй, авось приймуть може навіть за свого, зпочатку, а потім видворять, як й інших гастерів.
Цитата (Змиеборец)
Никакого отношения к Древнерусскому государству украинцы не имеют

Ага, звичайно, а московський патріархат (продовжуючи твою думку) був раніше за Київський=)))
не сміши людей, з тебе мабуть і сусіди північні посміялися))) вони самі не вірять в те що кажуть, хіба такі як ти в то вірять)))
Повторюся, не говорив я з тобою, ми сперечалися з Вольфрамом, причому на мою думку доволі конструктивно й цікаво. До чого тут ти вліз, взагалі не зрозуміло. Якщо ти так за форумчан переживаєш, то мабуть внеси на рахунок адміна якісь кошти, щоб можна було ресурс вдосконалити й підтримати реально а не на словах=))))


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
volframДата: Среда, 14.08.2013, 21:14 | Сообщение # 62
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
Ага, звичайно, а московський патріархат (продовжуючи твою думку) був раніше за Київський=)))

Колян,в Киеве НИКОГДА не было патриархата.В Киеве был митрополит,назначаемый,кстати,из Константинополя.После разрушения Киева Батыем митрополичья кафедра была перенесена сначала во Владимир,а после-в Москву.Не пиши о том,чего не знаешь.Это как раз ты смешишь людей своей безграмотностью.Национальна свидомисть не заменяет знания истории
если не веришь-вот ссылка,прочти http://ru.wikipedia.org/wiki....2%D0%B8


предупреждён-значит вооружён

Сообщение отредактировал volfram - Среда, 14.08.2013, 21:18
 
KoljanДата: Среда, 14.08.2013, 21:38 | Сообщение # 63
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
Так, я некомпетентний у православ'ї, яке погрузло у власних амбіціях, збоченнях тощо. Ви погляньте на тих релігійних лідерів православя які зараз є! Ви що, дійсно вірите в них?
Я не кажу про саму релігію, кажу про церкву і про те що вона робить зараз. сором та й годі.


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
volframДата: Среда, 14.08.2013, 23:42 | Сообщение # 64
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
Так, я некомпетентний у православ'ї

если ты некомпетентен,зачем начинаешь писать на эти темы?
Цитата (Koljan)
православ'ї, яке погрузло у власних амбіціях, збоченнях тощо. Ви погляньте на тих релігійних лідерів православя які зараз є! Ви що, дійсно вірите в них?

Мы верим в Бога,а не в религиозных лидеров.
Колян,большинство твоих земляков-галичан -грекокатолики,верно?В вашей церкви всё в порядке.нет ни гомиков,ни педофилов?Кардинал Гузар ездит на троллейбусе?А может папа римский ходит пешком?Папы,наверное,образцы моральности?Прочти вот про этого-матерый был человечище... http://ru.wikipedia.org/wiki....1%80_VI
Ещё раз подчеркну-национальная свидомисть не заменяет исторической грамотности и эрудиции.От того,что вы,национально-озабоченные,бубните как попугаи "все империи распадаются" вы не становитесь грамотнее и убедительнее.Аргументов-то у вас нет-одни лозунги столетней давности да зоологическая ненависть к москалям...И на посошок папа Франциск о католических священниках-геях (грекокатолическая церковь -часть католической и подчинена папе) :D
http://www.bbc.co.uk/russian....s.shtml


предупреждён-значит вооружён

Сообщение отредактировал volfram - Четверг, 15.08.2013, 07:40
 
KoljanДата: Четверг, 15.08.2013, 08:50 | Сообщение # 65
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
До чого тут ти про католиків згадав? ти б брахму путру ще згадав=)))

гигигиги, а взагалі ти не вгадав, я не католик))), і взагалі до християнства (віри рабів) з всіма його течіями і напрямками доволі негативно ставлюся. Католиків можу поважати бо в них сама крута в світі бібліотека, а так, нічим не кращі за правосланих - одна фігня, яка тримається і кормиться за рахунок таких як ти...


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))

Сообщение отредактировал Koljan - Четверг, 15.08.2013, 08:50
 
serg13Дата: Четверг, 15.08.2013, 11:36 | Сообщение # 66
Активист форума
Группа: Тролль
Сообщений: 181
Награды: 5
Репутация: 2
Статус: Offline
Християнство це придумана релігія для рабів алієнами,щоб тримати це бидло у покорі.Хто не хоче вкалувати на алієнів,тих винищують.Способів винищення націй достатньо.
 
KoljanДата: Четверг, 15.08.2013, 13:31 | Сообщение # 67
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
serg13, таки так. Шкода що багато людей цього не розуміють. Ну зрештою багато людей взагалі нічого не розуміють, їм дають якусь тупу інфу і вони її їдять...
Наївшись по трохи в них починає смердіти з рота, а вони гадають, що то не сморід, а приємні запахи))) наївні...


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
volframДата: Четверг, 15.08.2013, 15:39 | Сообщение # 68
Гуру форума
Группа: Практик
Сообщений: 727
Награды: 3
Репутация: 3
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
гигигиги,

Цитата (Koljan)
Наївшись по трохи в них починає смердіти з рота, а вони гадають, що то не сморід, а приємні запахи))) наївні...

я потерял интерес к этому разговору


предупреждён-значит вооружён
 
serg13Дата: Четверг, 15.08.2013, 17:52 | Сообщение # 69
Активист форума
Группа: Тролль
Сообщений: 181
Награды: 5
Репутация: 2
Статус: Offline
Це дуже і дуже гарно.
 
ЗмиеборецДата: Пятница, 16.08.2013, 20:16 | Сообщение # 70
Житель форума
Группа: Практик
Сообщений: 135
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (Koljan)
ми сперечалися з Вольфрамом, причому на мою думку доволі конструктивно й цікаво.

Если это был "конструктивный" уровень дискуссии, то очевидно с тобой и вправду не о чем спорить - твой уровень компетентности чудовищно низок.
Цитата (Koljan)
До чого тут ти вліз

Хамство... Такое дегенеративное, второсортное, львовское...

Впрочем свои аргументы я изложил. Далее спорить с представителями некомпетентного и тёмного "малого стада" я не намерен. Всего доброго.


На аспида и василиска наступиши, и попереши льва и змия.
 
KoljanДата: Пятница, 16.08.2013, 22:36 | Сообщение # 71
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (Змиеборец)
Хамство... Такое дегенеративное, второсортное, львовское..

єдине хамство і неподобство тут - це ти!!! можливо в тебе якась дитяча травма чи що? я написав, що не з тобою говорю, а ти мені про
хамство ще й про львівське якесь. то ти сам вигадав, а , ханиго? Говори взагалі українською, чи ти через свою обмеженість не можеш цього зробити? а, компетентний ти наш вікіпедщик :D
мені соромно, що навіть у росіян є такі як ти, адже яка не яка, але то є федерація, а ти її позориш. давай мабуть їдь кудись у печеру і пропагуй свою філософію хробакам...

Добавлено (16.08.2013, 22:36)
---------------------------------------------
а, пробач стосовно того що тебе росіянином обізвав, ти ж український росіян, чи російський українець, який нікому не потрібен... ні своїм ні сусідам))) мабуть важко жити і бути таким на світі... співчуваю...


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))

Сообщение отредактировал Koljan - Пятница, 16.08.2013, 22:39
 
serg13Дата: Суббота, 17.08.2013, 01:48 | Сообщение # 72
Активист форума
Группа: Тролль
Сообщений: 181
Награды: 5
Репутация: 2
Статус: Offline
Саме цікаве в тому,що люба нація в світі знає 2-3 мови.Кацапи "знають" тільки одну.Здебільша "матерна"
Хтось робив трепанацію черепа ? Чи є відміна кацапського люду від інших ?
 
KoljanДата: Суббота, 17.08.2013, 08:45 | Сообщение # 73
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
Цитата (serg13)
Чи є відміна кацапського люду від інших ?

слушне запитання. мабуь це через те, що самі по собі росіяни це вихідці здебільшого з кауказу (кауказ сіла) та взагалі з того боку. От взяти приміром їхню столицю - Москву, там же від 60 до 70 % населення - кавказці всякі. я думаю щось схоже там відбувалося від самого початку її заснування. Звідтіля й культура спілкування та те, що смугло-носаті себе почувають у росії як вдома, насправді вони вдома)


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
serg13Дата: Суббота, 17.08.2013, 10:05 | Сообщение # 74
Активист форума
Группа: Тролль
Сообщений: 181
Награды: 5
Репутация: 2
Статус: Offline
Тут не згоден.В ті часи на території Русі кавказцями і не пахло.Це зараз їх налізло.Коли мій райцентр виставляв тисячу козаків на відсіч половцям,на територіі маскви було селище,де жили втікачі з наших земель.Пізніше,вони приєднали до себе кілька національностій,які жили навкруг.
 
KoljanДата: Суббота, 17.08.2013, 10:10 | Сообщение # 75
Ветеран форума
Группа: Тролль
Сообщений: 306
Награды: 6
Репутация: 2
Статус: Offline
ну то я утрірував :D
втім, як казав Вольфрам, навіщо згадувати такі далекі часи, коли там якісь кваказябли бігали. треба дивитися, що сьогодні, а сьогодні росія - це з одного боку китайці, які вже заселили обширні території, а ближче до столиці, то кауказ сіла. Тому справжній громадянин російський має виглядати як щось середнє між азіатом та кавказцем))) всі решта не становлять переважної більшості, тому їх слід віднести до нацменшин)))


Я ОБОЖАЮ ВАТНИКОВ, ХОТЯ САМ МЕЛКИЙ БАНДЕРОВЕЦ!!! )))
 
Форум » Закрытые форумы » Архив » Флуд с темы Обороноздатність країни
  • Страница 5 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск:
   пользователи за сегодня: